Elállták a bejáratot, hangoskodtak (például megafonon "gyilkosok!"-at skandáltak) a Képviselői Irodaház portájánál pénteken délelőtt a Nem Adom A Házamat Mozgalom képviselői, akik egy, a devizahitelesekkel kapcsolatos, Z. Kárpát Dániel jobbikos képviselő által szervezett kerekasztal-beszélgetésre érkeztek, de akiket nem engedtek be az épületbe. A jelenlévők egy része később önként távozott, a többieket rendőrök kísérték ki.




