2014. szeptember 4-én a Magyar Hírlap 1. és 3. oldalán megjelent „Karácsony a végtörlesztés után közpénzen bérelte lakását – A Rózsadombról irányítaná Zuglót a baloldal reménysége – Rózsadombon berendezkedő Karácsony” című cikkben valótlanul állítottuk, hogy Karácsony Gergely eladott budai lakásából nem költözött el, illetve jelenleg is ott él családjával. Valótlanul állítottuk továbbá, hogy a lakást Karácsony Gergely visszabérelte az új tulajdonostól, továbbá hogy a visszabérlést az Országgyűléstől kapott költségtérítésből, azaz közpénzből valósította meg. Ezzel szemben a valóság az, hogy a rózsadombi lakás eladása után másik ingatlant bérelt, amelyben jelenleg is él.