Ombudsmani hivatal: Lezárult a vizsgálat a kiszivárgott levél ügyében

Az érintett munkatárs megrovást kapott

Belföld
  • 2014.11.10. - 11:00

A hivatal megerősítette, hogy lezárult a tűcsereprogrammal kapcsolatban kiszivárgott levél ügyében folytatott fegyelmi vizsgálat.

Székely László ombudsman kezét emeli
Reklám