A szegedi jobbik büntetlen előélethez kötné a szociális bérlakások kiutalását

Belföld
  • 2014.09.26. - 13:27

Korábbi közgyűlési javaslatánál maradva, továbbra is büntetlen előélethez kötné a szociális bérlakások kiutalását a szegedi Jobbik - mondta a párt polgármesterjelöltje pénteki sajtótájékoztatóján, Szegeden.

Tóth Péter hangsúlyozta: az utóbbi időben többször előfordult, hogy a bérlők leamortizálták a lakást, majd újat kaptak. Ezt elkerülendő csak olyan pályázók kaphassanak szociális bérlakást, akik büntetlen előéletüket igazolni tudják - hangsúlyozta a politikus.

Reklám