Korábbi közgyűlési javaslatánál maradva, továbbra is büntetlen előélethez kötné a szociális bérlakások kiutalását a szegedi Jobbik - mondta a párt polgármesterjelöltje pénteki sajtótájékoztatóján, Szegeden.
Tóth Péter hangsúlyozta: az utóbbi időben többször előfordult, hogy a bérlők leamortizálták a lakást, majd újat kaptak. Ezt elkerülendő csak olyan pályázók kaphassanak szociális bérlakást, akik büntetlen előéletüket igazolni tudják - hangsúlyozta a politikus.



