Az önkormányzati választás tétje az adósságcsapda elleni küzdelem és az, hogy a Fidesz folytathatja-e a településeken azt a programot, amelyet áprilisban elkezdett - mondta Kósa Lajos kedden Kalocsán, sajtótájékoztatón.
A Fidesz ügyvezető alelnöke emlékeztetett: a kormány 2010-ben célként határozta meg, hogy kihozza az államot, az önkormányzatokat és az embereket az adósságcsapádból.
"Ebben a küzdelemben a döntő szakaszhoz érkeztünk, ehhez kérjük a választók támogatását" - tette hozzá.
Forrás: MTI



