Balog Zoltán első alkalommal adott át díjat a gyermekek tudatos médiahasználatra nevelését segítőknek a Szalai Annamária Média Alapítvány rendezvényén. A miniszter az eseményen elmondta, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság tavaly elhunyt elnökének szívügye volt a tudatos médiahasználat a gyermekek körében.




