Bár az országgyűlési választásokon induló pártoktól és jelöltektől az elmúlt hetekben közel ötven alkalommal kérte az államkincstár, hogy az adóhivatal szedje be azokat a kampánypénzeket, amelyeket vissza kellett volna fizetniük, az érintettek ezt nem tették meg.




