A pártelnök Janiczak Dáviddal, a Jobbik ózdi polgármesterjelöltjével tartott sajtótájékoztatóján elmondta, bízik abban, hogy megér öt évet az a három szavazat, amit az önkormányzati választáson a szavazók a városokban és a településeken a jobbikos polgármesterjelöltekre, képviselőjelöltekre és a megyei listán szereplő jelöltekre adnak. Vona Gábor bízik abban, hogy október 12-én a Jobbik kapja a legtöbb szavazatot.




