A Jobbik célja, hogy az önkormányzati választás során erős második helyet szerezzen. Vona Gábor a Debrecenben találkozott helyi választókkal.

A pártelnök szerint második hely megtartása a cél
A Jobbik célja, hogy az önkormányzati választás során erős második helyet szerezzen. Vona Gábor a Debrecenben találkozott helyi választókkal.


Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne