Vona Gábor: A Jobbik együtt él a társadalommal

A pártelnök szerint második hely megtartása a cél

Belföld
  • 2014.09.10. - 16:35

A Jobbik célja, hogy az önkormányzati választás során erős második helyet szerezzen. Vona Gábor a Debrecenben találkozott helyi választókkal.

Vona piacon_lead
Reklám