Hétfőn indul a BuBi

Az új biciklirendszerre jövő héttől lehet jegyet vásárolni

Belföld
  • 2014.09.05. - 21:18

A Budapesti Közlekedési Központ tájékoztatása szerint miután véget ért a próbaüzem, hétfőn elindul a fővárosi közkerékpár rendszer, a Mol BuBi. Közleményük szerint hetekig több mint kétezer ember tesztelte a rendszert Budapest utcáin. A nyilvános próbaüzemben a csúcs napi 3200 használat volt.

BuBi
Reklám