A Fidesz szerint az Országgyűlés által július 4-én elfogadott törvény alapján a bíróságokon megkezdődött "a bankok elszámoltatása".

A folyamat a devizahitelezés ügyében majd a forinthitelekkel folytatódik
A Fidesz szerint az Országgyűlés által július 4-én elfogadott törvény alapján a bíróságokon megkezdődött "a bankok elszámoltatása".


Fókuszban a nyitottság
„Veletek vagyunk”