Az előkészített és elkezdett beruházások megvalósítását tűzte ki célul Tarlós István választási győzelme esetén, továbbá az ebben a négy évben tapasztalható szellemiség folytatását ígérte. A Fidesz-KDNP főpolgármester-jelöltje az MTI-nek adott interjújában beszélt a Városigazgatóság tervezett felállításáról és arról is, hogy nem fog hozzájárulni a Lánchíd kiszélesítéséhez.
A főpolgármester nem kívánt esélylatolgatásba belemenni, szavai szerint "elméletileg bármi előfordulhat", inkább teszi a dolgát, a városvezetés eddigi teljesítményének publikálásával és további elképzeléseivel kíván kampányolni. Azt mondta: az ellenfelei minősítését sem tartja szükségesnek, a választási kampány végére mindenki minősíti önmagát "így vagy úgy".




