Wintermantel Zsolt és Erdő Péter bíboros, Esztergom-budapesti érsek atya átadta a főplébánia új épületét Újpesten. A hivatal a korábbi zeneiskola átalakított és felújított épületébe költözött. A plébánia régi helyén egy új vásárcsarnokot építenek.

A városvezetés célja a közösségi élet továbberősítése
Wintermantel Zsolt és Erdő Péter bíboros, Esztergom-budapesti érsek atya átadta a főplébánia új épületét Újpesten. A hivatal a korábbi zeneiskola átalakított és felújított épületébe költözött. A plébánia régi helyén egy új vásárcsarnokot építenek.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását