Újpesten átadták a főplébánia új épületét

A városvezetés célja a közösségi élet továbberősítése

Belföld
  • 2014.08.25. - 10:00

Wintermantel Zsolt és Erdő Péter bíboros, Esztergom-budapesti érsek atya átadta a főplébánia új épületét Újpesten. A hivatal a korábbi zeneiskola átalakított és felújított épületébe költözött. A plébánia régi helyén egy új vásárcsarnokot építenek.

1 / 16
Plébánia avató
Reklám