A Jobbik hétfőtől mindenhol megkezdi az októberi önkormányzati választáson való induláshoz szükséges aláírások gyűjtését - jelentette ki Staudt Gábor, a párt főpolgármester-jelöltje szombaton Budapesten tartott sajtótájékoztatón.

A párt mindenhol önálló jelölttel indul
A Jobbik hétfőtől mindenhol megkezdi az októberi önkormányzati választáson való induláshoz szükséges aláírások gyűjtését - jelentette ki Staudt Gábor, a párt főpolgármester-jelöltje szombaton Budapesten tartott sajtótájékoztatón.

