Jobbik: Száműzni kell a kormányzati sikerpropagandát!

Novák Előd azt is bevezetné, hogy állami cégek, intézmények hirdetési pénzeinek döntő részét a közmédiumokban kelljen elkölteniük

Belföld
  • 2014.08.12. - 13:30

A Jobbik megtiltaná, hogy a kormányzat, önkormányzatok, állami cégek sikerpropagandát folytassanak.

Novák Előd, a párt alelnöke keddi sajtótájékoztatóján arról beszélt: a sajtóban kiszivárgott állami reklámügynökség létrehozása támogatható volna, ha nem a Fidesz "gazdasági holdudvarához" tartozó "narancsbárók" harcáról és 40 milliárd forint közpénz egy másfajta kiosztásáról lenne szó.

Szavai szerint olyan átalakításra lenne szükség, amely felelősebb, átláthatóbb, takarékos gazdálkodást eredményez az adófizetők pénzéből.

lead novák előd
Reklám