Zugló nem lehet ellenzékben

A baloldal Karácsony Gergelyt indítja polgármester-jelöltként

Belföld
  • 2014.08.11. - 16:52

Pesti Imre, a Fidesz budapesti regionális igazgatója fontosnak nevezte, hogy Zugló az önkormányzati választás után ne legyen ellenzékben, hanem a kormánnyal és a fővárossal közösen fejlődjön tovább. A kormánypártok polgármester-jelöltje, Rozgonyi Zoltán egyebek mellett az Örs vezér tere megújítását és a szociális lakásrehabilitáció elindítását ígérte.

Pesti Imre hétfői budapesti sajtótájékoztatóján arról beszélt, hogy 2010-ben a fideszes városvezetés a költségvetési csőd szélén vette át a XIV. kerületet, sok korrupciós ügy és teljesítés nélküli szerződés volt. „Ez az elmúlt négy évben megszűnt, a mérleg pozitív, megindult a rendteremtés, a szociális és egészségügyi területet érintő fejlesztések” - tette hozzá. A kormánypárti politikus közvélemény-kutatásokra hivatkozva elmondta, a zuglóiak helyi polgármestert szeretnének. Kiemelte, Rozgonyi Zoltán, a Fidesz-KDNP jelöltje huszonnégy éve dolgozik a kerületben, tizenhat éve képviselő és jelenleg alpolgármester, mindent adottsága, tapasztalata megvan, hogy a zuglóiakat szolgálja.

Rozgonyi Zoltán Zugló
Reklám