A Fidesz-KDNP miskolci képviselőcsoportjának szóvivője szerint Miskolcon működik a jogrend, működik a jogállam, ezt bizonyították a keddi kilakoltatások is. Soós Attila a szerdai sajtótájékoztatóján azt mondta: elvált az ocsú a búzától, jól látható Gyurcsányék, Bajnaiék és az MSZP együttes támadása a miskolci nyomortelepek felszámolása ellen.
Úgy fogalmazott, a Hatodik utcában jogerős bírósági ítéletnek szereztek érvényt, ugyanis évek óta nem fizető családoknak kellett elhagyniuk városi tulajdonú ingatlanukat.
„Nem akarunk és nem tudunk szembemenni 35 ezer lakos véleményével, akik nevükkel és aláírásukkal álltak ki a nyomortelep felszámolási programunk mellett” – hangsúlyozta a szóvivő.




