A Jobbik állami forrásokból hozná rendbe a 3-as metrót

A nemzeti radikális párt ellenzi az eladósítást

Belföld
  • 2014.07.31. - 15:46

A Jobbik fővárosi vezetése javasolja, hogy a kormány ne a további adósságnövekedéssel járó hitelfelvétellel, hanem állami forrásokból oldja meg a balesetveszélyes állapot felszámolását a 3-as metró vonalán.

3-as metró
Reklám