Az LMP szerint a hulladékszállítás lehet a rezsicsökkentés "újabb áldozata", mert az intézkedés következtében sok hulladékkezelő, illetve hulladékszállítást végző cég csak veszteséggel képes gazdálkodni – mondta szerdai, budapesti sajtótájékoztatóján Gerstmár Ferenc.




