Felújítják a fehérgyarmati kórházat

Az intenzív osztály területét a korábbinak kétszeresére, 300 négyzetméterre bővítik ki

Belföld
  • 2014.07.29. - 08:24

Elkezdődött a fehérgyarmati kórház intenzívterápiás osztályának kibővítése és felújítása - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház az MTI-vel.

A bővítési munkálatok mintegy 100 millió forintba kerülnek, ezzel az osztály területét a korábbinak kétszeresére, 300 négyzetméterre bővítik ki. A kivitelezés első ütemében a bontás kezdődött el, majd az egyéb felújítási munkákkal és eszközbeszerzéssel folytatódik a rekonstrukciós program.

lead fehérgyarmati kórház
Reklám