Simon Gábor üzenget, feljelentették

Feljelentést tett a rendőrségen kollégánk, Kégl Ildikó Simon Gábor, a Magyar Szocialista Párt miskolci elnöke ellen.

Belföld
  • 2014.07.28. - 10:52

A baloldali politikus egy közel­múltban lezajlott sajtótájékoztató után igen meglepő, ijesztő s egyben fenyegető üzenetet írt kolléganőnknek az egyik közösségi portálon.

simong
Reklám