Nem csak a kormányzati akarat van meg a felsőoktatás reformjához, de a gazdasági szakemberek is úgy látják, hogy a mostani rendszer gátja a versenyképes szakemberek fejlődésének, az intézmények pedig hosszú idő után közösen túllépnének már a mostani állapoton - erről Palkovics László, az Emberi Erőforrások Minisztériumának felsőoktatásért felelős államtitkára beszélt a Napi Gazdaságnak adott, hétfőn megjelent interjújában.




