Uniós pénzből orvosi rendelőket újítanak fel Szabolcsban

Hőszigetelik a homlokzatot, napkollektort szerelnek fel és átalakítják a fűtési rendszert

Belföld
  • 2014.07.23. - 10:46

Az Európai Unió csaknem 300 millió forintos pályázati támogatásából öt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei település önkormányzata fejlesztheti az egészségügyi alapellátást.

Orvosi rendelő
Reklám