A Fidesz-KDNP véleménye szerint egy szerdai sajtótájékoztatón a saját pártjukban is teljesen a perifériára szorult, nem egyszer már helyi és országos szinten is többször leszerepelt, magukat baloldalinak mondó politikusok jelentkeztek be újra Miskolc vezetésére - mindezt Soós Attila, a kormánypártok miskolci frakciójának szóvivője közölte az MTI-vel.
Soós Attila kiemelte: a sajtóeseményen hangzott el, hogy a "Gyurcsány által támogatott" Pásztor Albert a képviselők évenkénti vagyongyarapodását is vizsgálná, miközben ezt már jó két évtizede törvény szabályozza. A Fidesz-KDNP nevében azt javasolta, hogy akkor világítsák át "a miskolci belvárosban palotát építő" egykori MSZP-s alpolgármestert és jelenlegi képviselőt, Mokrai Mihály valamint Simon Gábor volt MSZP-s parlamenti képviselőt.




