Az MSZP szerint dúl a szegénység

Gúr Nándor: Egyre több a nélkülöző ember

Belföld
  • 2014.07.13. - 13:16

Az elmúlt négy év kormányzati politikája miatt egyre több a nélkülöző ember, valósággal dúl a szegénység az országban - mondta Gúr Nándor, az MSZP országgyűlési képviselője vasárnap a fővárosban tartott sajtótájékoztatóján.

szegénység
Reklám