Az elmúlt négy év kormányzati politikája miatt egyre több a nélkülöző ember, valósággal dúl a szegénység az országban - mondta Gúr Nándor, az MSZP országgyűlési képviselője vasárnap a fővárosban tartott sajtótájékoztatóján.

Gúr Nándor: Egyre több a nélkülöző ember
Az elmúlt négy év kormányzati politikája miatt egyre több a nélkülöző ember, valósággal dúl a szegénység az országban - mondta Gúr Nándor, az MSZP országgyűlési képviselője vasárnap a fővárosban tartott sajtótájékoztatóján.


Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság