A Keresztény Roma Szakkollégiumok sikerrel befejezték a harmadik tanévüket és új elnököt választottak. A 2011-ben indult program a kormány és az egyházak együttműködésében segíti a cigány egyetemisták szakmai, közösségi és lelki támogatását Budapesten, Miskolcon, Debrecenben, Nyíregyházán és Szegeden.




