A radikális ellenzéki párt kizárta soraiból és önkormányzati mandátumának visszaadására szólította fel korábbi ügynökmúltja miatt Tasnádi László komlói elnököt.
Novák Előd, a párt alelnöke ismertette, hogy Tasnádi László nyolc évig volt III/III-as ügynök. Tagságának megszüntetésével jó példával szeretnének elől járni. Tasnádi korábban még tagadta ügynökmúltját, de telefonos beszélgetésük során végül néhány keresztkérdés után beismerte azt. Novák hozzátette, Tasnádi László korábbi, a pártba való felvételi kérelmén is eltitkolta múltját. A Jobbik országos elnöksége egyhangú szavazással döntött kizárásáról, és önkormányzati képviselői mandátumának visszaadására szólította fel.




