Emelkedett tavaly a magyar export

A beruházások miatt növekedett a behozatal

Ajánló
  • 2019.03.05. - 04:13

A magyar emberek munkáját dicséri, hogy Magyarország alig tízmilliós országként 105 milliárd euró­nyi exportot állított elő – reagált Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) tegnap publikált külkereskedelmi adataira az M1-en.

graf10o
Reklám