Tegnap óta együtt készül a magyar labdarúgó-válogatott Telkiben a pénteki, görögök elleni, valamint az észtek elleni hétfői idegenbeli Nemzetek Ligája-mérkőzésre. Marco Rossi szövetségi kapitány elmondta, hogy a keret teljes, a még lábadozó Nagy Gergő kivételével mindenki egészséges.
Megérkeztek a légiósok is, köztük a hét végén hatgólos győzelmet arató RB Leipzig újonc védője, Willi Orban is. A magyar apa és lengyel anya házasságából Kaiserslauternben született, Németországban felnőtt védő elmondta, Gulácsi Péterrel sokat beszélgetett Lipcsében, rengeteg jót hallott a válogatottról és a szövetségi kapitány munkájáról. Nem volt egyszerű a döntése, ezért is tartott ilyen sokáig, mire meghozta. A görögök elleni meccs volt az a pont, amikor végleg úgy határozott, hogy a magyar válogatott színeiben szeretne játszani. Jó néhány fontos nemzetközi meccs van a háta mögött, az ezeken megszerzett tapasztalatokat szeretné kamatoztatni a magyar válogatottban.



