Kórházban az olimpiai bajnok kenus

Vajda Attila nem egy félős gyerek

Ajánló
  • 2014.12.04. - 20:22

Vajda Attila olimpiai bajnok kenusunk mélyvénás trombózissal a Szegedi Tudományegyetem klinikáján fekszik. A sportoló hétfőn még átvette az év legjobb kenusának járó címet a szövetség gáláján, szerdán este azonban kórházba került. Az orvosok azt mondták Vajdának, hogy legalább három hónap pihenő vár rá és azt követően kezdheti el a mozgást.

Reklám