Fókuszban a munkahelyteremtés

Ajánló
  • 2014.11.19. - 18:23

A kormány a munkahelyteremtést választotta a segélyezés helyett, amely némileg költségesebb, de a vállalati szféra megnövelt adói és az átcsoportosítások enyhítenek a többletterhen - mondta lapunknak Török Zoltán a Raiffeisen Bank vezető elemzője a jövő évi büdzsétervezettel kapcsolatban.

Hozzátette: Egyértelműen látszik a kormány azon célja, hogy átalakítsa a szociális politikát: segély helyett a munkahelyteremtésre helyezi a hangsúlyt, akkor is, ha ez a közfoglalkoztatásban valósul meg. Az intézkedésekből a kormány értékválasztása tűnik ki.

A cikk teljes terjedelemben a Magyar Hírlap csütörtöki számában olvasható

Reklám