Metróban láthatók a design-tervek

Ajánló
  • 2014.09.15. - 19:56

Rendhagyó diplomakiállítással mutatkoznak be a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem elmúlt négy évben végzett hallgatói Jövő/Jelen címmel: a legjobb design-munkákat három budapesti metróvonal szerelvényeiben tekintheti meg az utazóközönség. A városi élethez kapcsolódó, összesen harminckét alkotás november 15-ig színesíti a kiválasztott metrók belsejét.

Bővebben a Magyar Hírlap keddi számában

Reklám