És igencsak úgy tűnik, hogy nem szépen, hanem gyűlölködő haláltusával hagyja el egy-két éven belül a politikai realitást, és története így kerül át végleg a történelem egyik elsárguló lapjára. Ma agóniáról szólunk, de nemsokára a nekrológot is megírhatjuk.
Bővebben a pénteki Magyar Hírlapban.



