Kora mentette meg az életfogytiglantól a gödöllői gyilkost

Ajánló
  • 2014.06.24. - 17:09

Nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés, és fegyveres rablás bűntettében, valamint kábítószer birtoklásának vétségében bűnösnek találta, ezért huszonhárom év fegyházbüntetéssel sújtotta tegnap a Budapest Környéki Törvényszék azt a fiatalembert, aki két esztendeje egyedül autózó nőket támadott meg Gödöllő környékén, egyiküket pedig halálra szúrta a késével, és elvitte az áldozat kocsiját. A huszadik életévében járó S. Márk a büntető törvénykönyv új rendelkezési alapján szabadságvesztésének kétharmada után bocsátható feltételes szabadságra. A vádlottat csak a fiatal kora miatt nem sújtotta tényleges életfogytiglannal a bíróság.Bővebben a szerdai Magyar Hírlapban
Reklám