Foci Vb menetrend

MH – 2018.06.13. 16:45 –

Csoportmérkőzések

2018. június 14., csütörtök
17:00 Oroszország  5 -  0 Szaúd-Arábia A csoport
2018. június 15., péntek
14:00 Egyiptom  0 -  1 Uruguay A csoport
17:00 Marokkó  0 -  1 Irán B csoport
20:00 Portugália  3 -  3 Spanyolország B csoport
2018. június 16., szombat
12:00 Franciaország  2 -  1 Ausztrália C csoport
15:00 Argentína  1 -  1 Izland D csoport
18:00 Peru  0  1 Dánia C csoport
21:00 Horvátország  2 -    0 Nigéria D csoport
2018. június 17., vasárnap       
14:00  Costa Rica  0 -  1 Szerbia E csoport 
17:00  Németország  0 -  1 Mexikó  F csoport 
20:00  Brazília  1 -  1 Svájc  E csoport 
2018. június 18., hétfő
14:00 Svédország  1 - Dél-Korea F csoport 
17:00 Belgium  3 - 0 Panama  G csoport 
20:00 Tunézia  1 -  2 Anglia  G csoport 
2018. június 19., kedd
14:00 Kolumbia  1 - Japán H csoport
17:00 Lengyelország  1 - Szenegál H csoport
20:00 Oroszország  3 - Egyiptom A csoport
2018. június 20., szerda
14:00 Portugália  1 - Marokkó B csoport
17:00 Uruguay  1 - Szaúd-Arábia A csoport
20:00 Irán  0 - 1 Spanyolország B csoport
2018. június 21., csütörtök       
14:00 Dánia  1  1 Ausztrália C csoport 
17:00 Franciaország  1 -  0 Peru C csoport 
20:00  Argentína  0  3 Horvátország  D csoport 
2018. június 22., péntek
14:00 Brazília  2 -  0 Costa Rica E csoport
17:00 Nigéria  2 -  0 Izland D csoport
20:00 Szerbia  1 -  2 Svájc E csoport
2018. június 23., szombat
14:00 Belgium  5 -  2 Tunézia G csoport
17:00 Dél-Korea  1 -  2 Mexikó F csoport
20:00 Németország  2 -  1 Svédország F csoport
2018. június 24., vasárnap
14:00 Anglia   -   Panama G csoport
17:00 Japán   -   Szenegál H csoport
20:00 Lengyelország   -   Kolumbia H csoport
2018. június 25., hétfő
16:00 Uruguay   -     Oroszország A csoport
16:00 Szaúd-Arábia       Egyiptom A csoport
20:00 Spanyolország   -   Marokkó B csoport
20:00 Irán   -   Portugália B csoport
2018. június 26., kedd
16:00 Ausztrália   -   Peru C csoport 
16:00 Dánia      Franciaország C csoport 
20:00 Nigéria     Argentína D csoport 
20:00 Izland      Horvátország D csoport 
2018. június 27., szerda
16:00 Dél-Korea   -   Németország F csoport
16:00 Mexikó      Svédország F csoport 
20:00 Szerbia      Brazília E csoport 
20:00 Svájc     Costa Rica E csoport 
2018. június 28., csütörtök
16:00 Japán   -   Lengyelország H csoport
16:00 Szenegál   -   Kolumbia H csoport
20:00 Panama     Tunézia G csoport
20:00 Anglia        Belgium G csoport

Nyolcaddöntők

2018. június 30., szombat
16:00 C-csoport 1. helyezettje    -   D-csoport 2. helyezettje
20:00 A-csoport 1. helyezettje   -   B-csoport 2. helyezettje
2018. július 1., vasárnap
16:00 B-csoport 1. helyezettje    -   A-csoport 2. helyezettje
20:00 D-csoport 1. helyezettje   -   C-csoport 2. helyezettje
2018. július 2., hétfő
16:00 E-csoport 1. helyezettje    -   F-csoport 2. helyezettje
20:00 G-csoport 1. helyezettje   -   H-csoport 2. helyezettje
2018. július 3., kedd
16:00 F-csoport 1. helyezettje    -   E-csoport 2. helyezettje
20:00 H-csoport 1. helyezettje   -   G-csoport 2. helyezettje

Negyeddöntők

2018. július 6., péntek
16:00 2. nyolcaddöntő győztese    -   1. nyolcaddöntő győztese
20:00 5. nyolcaddöntő győztese   -   6. nyolcaddöntő győztese
2018. július 7., szombat
16:00 7. nyolcaddöntő győztese    -   8. nyolcaddöntő győztese
20:00 3. nyolcaddöntő győztese   -   4. nyolcaddöntő győztese

Elődöntők

2018. július 10., kedd
20:00 1. negyeddöntő győztese    -   2. negyeddöntő győztese
2018. július 11., szerda
16:00 4. negyeddöntő győztese    -   3. negyeddöntő győztese

Bronzmérkőzés

2018. július 14., szombat
16:00 1. elődöntő vesztese   -   2. elődöntő vesztese

Döntő

2018. július 15., vasárnap
17:00 1. elődöntő győztese   -   2. elődöntő győztese